Naše metody výuky

Při výběru kurzu si u nás můžete zvolit metodu Avalon+ nebo Excel+, jejichž představení najdete níže.

CO JE KONVERZAČNÍ METODA AVALON+?

Avalon Quantum English je výukový systém zaměřující se zejména na konverzaci v angličtině. Je snadný, zábavný a efektivní. Tuto metodu vyvinuli v Londýně vysoce kvalifikovaní a zkušení profesionální lektoři. Metoda je akreditována institucí British Council. My jsme metodu převzali a mírně přizpůsobili potřebám vás, českých studentů.

JAK VYPADÁ VÝUKA METODOU AVALON+?

  • lektor i student mají speciální učebnici, jejichž obsahem jsou zejména otázky
  • lektor položí otázku jednomu studentu – ostatní sledují a poslouchají
  • student odpoví
  • odpověď je správná - otázku dostane další student/ odpověď není správná - lektor ji opraví a student odpovídá znovu
  • lektor ani student nepracují s mateřským jazykem, student tedy velice rychle myslí, a tím pádem i mluví anglicky
  • intenzivní frekvencí kladení otázek a velkým tempem výuky je student nucen se rychle zbavit ostychu z udělání případné chyby, a tím komunikovat bez zbytečných psychických bloků, běžných u studentů klasické výuky

Učit se touto metodou je velmi, velmi snadné – zkusíte to, pomohou vám, zkusíte to znovu, zlepšujete se.

V hodinách vás navíc čeká práce s naším vlastním elektronickým výukovým systémem, který obsahuje materiály přímo určené pro Avalon studenty včetně kompletně nadabované slovní zásoby (možno také uložit na MP3 nebo do telefonu). K tomu budete pracovat s nepřeberným množství zajímavých materiálů včetně více jak padesáti animovaných a hraných videí, které vás pobaví a zároveň naučí angličtině rozumět a hlavně jí mluvit. Prostřednictvím tohoto systému budete komunikovat se svým lektorem i mimo čas výuky, budete mít v případě absence přehled o probrané látce, domácím úkolu a tak dále.

 

JAK FUNGUJE METODA EXCEL+?

Ve výuce kromě klasické učebnice pracujeme také s nejmodernějšími elektronickými materiály, které existují, s tzv. iTools – elektronickými učebnicemi, jejichž součástí je obrovský zdroj videí, cvičení, a dalších aktivit. Abychom mohli tyto materiály používat, vybavili jsme naše učebny SmartBoardy, velkoplošnými dotykovými tabulemi s integrovanými reproduktory. Tyto tabule jsou aktivovány za pomoci projekce a počítače. Samozřejmě mají také přístup na www, což je opět nekonečný zdroj poutavých materiálů. K tomu pro vás máme elektronický výukový systém, který obsahuje nepřeberné množství zajímavých materiálů včetně více jak padesáti animovaných a hraných videí, které vás pobaví a zároveň naučí angličtině rozumět a hlavně jí mluvit. Prostřednictvím tohoto systému budete komunikovat se svým lektorem i mimo čas výuky, budete mít v případě absence přehled o probrané látce, domácím úkolu a tak dále. Jeho použití je pro všechny naše studenty ZDARMA.

Pojďte se s námi učit moderně!