Čeština pro cizince

Cestina pro cizince

Pro koho jsou kurzy určeny?/ WHO ARE THE COURSES FOR?

Kurzy jsou určeny pro cizince, kteří by si rádi osvojili český jazyk./ The courses are intended for foreigners who would like to learn the Czech language.

Organizujeme kurzy pro začátečníky i pokročilejší studenty. Znalost aspoň základů angličtiny nebo němčiny je nutností pro začátečníky a výhodou pro pokročilejší studenty./We organise courses for beginners or more advanced students. A basic knowledge of English or German is a must for beginners and an advantege for more advanced students.

  • Kurzy mohou být pořádány ve vaší společnosti, u vás doma, nebo v našem jazykovém centru - volba je na vás a vašich možnostech./ Courses can be held at your company, home etc. or at our school - the choice is yours.
  • K dispozici máme různé výukové materiály - je možno studovat češtinu opravdu do hloubky nebo si osvojit základy jazyka, které vám pomůžou při komunikaci v obchodě, na ulici či při cestování./ We have a variety of teaching materials to help you study the Czech language in depth or learn only the basics to help you communicate in shops, out and about or whilst travelling.
  • Při výuce klademe důraz zejména na mluvenou stránku jazyka a rozšiřování slovní zásoby./Our courses emphasise the spoken language and extending your vocabulary.